کاربرانِ درحال بازدید از این انجمن: 1 مهمان
انجمن‌های موجود در 'بازارچه وب هاستینگ'
  انجمن موضوع‌ها ارسال‌ها آخرین ارسال
فروش هاست اشتراکی لینوکس
کلیه آفر های فروش و ارائه خدمات میزبانی وب و هاشت اشتراکی لینوکس در این بخش مطرح میشوند، از ارسال تاپیک های تکراری فروش هاست اکیدا خود داری کنید و در صورت وجود تاپیک های مشابه اجاره هاست اقدام به آپدیت همان تاپیک کنید. قبل از خرید هاست و استفاده از خدمات میزانی وب از صحت و سقم و اعتبار فروشنده اطلاع حاصل کنید و از واریز پول به حساب هاستینگ های غیر معتبر خود داری کنید و به جای هاست ارزان و نا محدود، در جستجوی هاست با کیفیت باشید!
زیر انجمن‌ها:
درخواست خرید هاست
13 17 پیج رنک در سئو سایت
06-20-2017، 02:56 PM
توسط azade1992
فروش سرور اختصاصی
این بخش به ارائه آفر های اجاره و فروش سرور های اختصاصی از دیتا سنتر های خارجی و ایرانی اختصاص داده شده است، هر فروشنده سرور اختصاصی مجاز به ایجاد یک تاپیک برای هر دیتاسنتر است. فروشنده سرور اختصاصی موظف است کلیه اطلاعات اعم از اطلاعات دقیق مربوط به دیتاسنتر، مشخصات سخت افزار سرور اختصاصی، پورت و شبکه، شرایط اجاره آی پی، امکانات جانبی سرور و محدودیت های احتمالی را در تاپیک فروش خود به مشتری ارائه کند، در صورت وجود هر گونه مشکل در آفر تاپیک مربوطه بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.
زیر انجمن‌ها:
درخواست خرید سرور اختصاصی
8 11 فروش سرور اختصاصی EX41S-S...
04-22-2017، 10:10 PM
توسط mizban97
فروش سرور مجازی
آفر های فروش سرور مجازی و VPS در این بخش ارائه میشوند، فروش سرور مجازی فقط برای مقاصد میزبانی و هاستینگ مجاز است و هر گونه ارائه آفر فروش VPS برای راه اندازی سرویس های دور زدن فیلترینگ، اکانتینگ و VPN غیر قانونی و ممنوع است و در صورت مشاهده علاوه بر حذف تاپیک منجر به اخراج دائمی فروشنده از انجمن خواهد شد. توجه داشته باشید که حتی در صورت دریافت گزارش مبنی بر ارائه این قبیل سرویس ها به صورت مخفی و در سایت فروشنده، باز هم کاربر خاطی برای همیشه از سایت اخراج خواهد شد. رعایت قوانین جمهوری اسلامی در هر صورت در این انجمن در اولویت قرار دارد.
زیر انجمن‌ها:
درخواست خرید سرور مجازی
26 80 فروش استثنایی سرور های مج...
07-18-2017، 04:37 PM
توسط سنگ صبور
فروش نمایندگی میزبانی وب
محل ارائه آفر های مربوط به فروش سرویس نمایندگی میزبانی وب اشتراکی اینجاست! لطفا از ارائه آفر یا تبلیغ مربوط به فروش نمایندگی هاست در سایر قسمت های بازارچه خود داری کنید. قبل از خرید سرویس های نمایندگی هاست و میزبانی، از کیفیت و اعتبار فروشنده اطمینان حاصل کنید، در صورت انجام اشتباه در ابتدای کار، آینده ای در دنیای هاستینگ نخواهید داشت!
زیر انجمن‌ها:
درخواست خرید نمایندگی میزبانی وب
7 15 توضیحاتی درباره ی دامین F...
07-18-2017، 01:55 PM
توسط ehsannasr

از انجمن وب هاستینگ کامپایلر حمایت کنید